Inspirow@nka

Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy
/Éric-Emmanuel Schmitt/

Czas dla siebie [16]

Czas dla siebie [16]

Planuję aby mieć czas dla siebie. Odkąd w kwietniu 2017 roku założyłam bullet journal, znacząco ogarnęłam chaos. Przede wszystkim nauczyłam się planować swój czas wolny i wyznaczyłam sobie miejsce dla przyjemności. Przestałam się fiksować wyłącznie wokół pracy, znacznie ograniczyłam jej czas. Wpisy z serii Czas dla siebie… poświęcone są temu, aby pokazać Wam, że można swoje dni zaplanować tak, aby w każdym znalazła się chociaż chwila na przyjemności. Jakie zatem przyjemności odnalazłam w mijających dniach? Przed Wami Czas dla siebie [16] Zobaczcie!

Czas na czytanie…

Dzięki Legimi czytam naprawdę sporo. W ciągu ostatnich dwóch tygodniu przeczytałam kolejnych 7 pozycji. Jak mi się to udaje? Dowiesz się tego z artykułu, w którym ujawniam, co pomaga mi w czytaniu stu książek rocznie 🙂 A ostatnio były to następujące pozycje:

  • Camilla Sten „Osada” 100/52
  • Greg McKeown „Esencjalista” 101/52
  • Camilla Lackberg „Pogromca lwów” 102/52
  • „Kryminalny Wrocław” – zbiór opowiadań 103/52
  • Alex North „Szeptacz” 104/52
  • „Harda Horda” – antologia opowiadań 105/52
  • „Zabójcze Święta” – zbiór opowiadań 106/52
Czas dla siebie [16]

Czas na planowanie…

W jednym z ostatnich filmów pokazuję, jak przy pomocy naklejek z serii CZAR ORIENTU zaplanowałam w bujo swój listopad, a we wpisie blogowym podopowiadam, jak dobrze zaplanować swój tydzień 🙂

Czas na zakupy...

Długi listopadowy weekend rozpoczęłam fantastycznymi zakupami w sklepach TEDI i ACTION (w Dzierżoniowie, Świdnicy i Wałbrzychu). Z tej okazji zrobiliśmy sobie miłą rodzinną wycieczkę uwieńczoną pysznym jedzonkiem (zawsze wybieramy chiński makaron, który w wałbrzyskiej Galerii Victoria jest wyśmienity!).

Czas dla siebie [16]

Czas na Święta!

Co prawda do Świąt jeszcze sporo czasu, ale warto już pomyśleć o planowaniu grudnia w swoich bullet journalach. Cudownie nadadzą się do tego najnowsze świąteczne naklejki z kolekcji CICHA NOC, które możecie nabyć w sklepie Bullet-Dragon. Specjalnie dla Waszej wygody podzieliliśmy je na gotowe zestawy do planowania miesiąca (w wersji A i wersji B), planowania tygodnia za pomocą tygodniówek (na jeden tydzień, cztery lub pięć) oraz dniówek (na jeden tydzień, cztery lub pięć). Każdy z zestawów tygodniowych występuje w wersji PLUS (czyli wzbogacony jest dodatkowymi arkuszami naklejek). Jeśli nie chcecie kupować zestawów, zawsze można wybrać pojedyncze arkusze w dowolnej ilości. Zamierzam z pomocą tej kolekcji zaplanować swój grudzień w nowym, granatowym planerze (pasuje mi do niego niesamowicie!). No i cały czas zachwyca mnie arkusz z cudownymi napisami i gilami! Ciekawa jestem, co Wy o nim sądzicie…

Czas dla siebie [16]

Czas na pisanie!

Listopadowe wieczory to dobry czas na pisanie. To przecież miesiąc, w którym odbywa się NaNoWriMo (więcej o tym wydarzeniu przeczytacie TUTAJ). W największym skrócie – chodzi o napisanie powieści w miesiąc! Jeśli jesteście zainteresowani takim wyzwaniem, mam dla Was wyjątkową propozycję – przy zakupie kursu WYMARZONA POWIEŚĆ na hasło INSPIROWANKA otrzymujecie zniżkę (a dodatkowo inne rabaty wspomniane na stronie). Jeśli zatem chcecie rozpocząć swoją przygodę z pisaniem, a do tej pory nie wiedzieliście, jak się za to zabrać – teraz jest wyjątkowa okazja! (nie jestem autorką kursu, o którym wspominam)

pisanie

Czas dla siebie [16] – Do poczytania!

Na koniec tradycyjnie zapraszam Was:

Czas dla siebie… [15]

Dodaj komentarz