Inspirow@nka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy
/Éric-Emmanuel Schmitt/

Lekcje dobrze zaplanowane!

Jakie nastroje przed nowym rokiem szkolnym? Radość, czy raczej coś zupełnie przeciwnego?

Na osłodzenie tych – niezbyt chyba miłych – chwil mam dla Was prezent! Przygotowałam PLAN LEKCJI 🙂 Wzór jest typowo szkolny, może być wykorzystany zarówno przez uczniów, jak i studentów:

Lekcje dobrze zaplanowane!

Gdy pochwaliłam się nim na IG, zaraz odezwały się do mnie osoby, które studiują zaocznie… Poczuły się pokrzywdzone – zabrakło im powiem w tym planie soboty i niedzieli. A zatem – specjalnie dla tych, którzy uczą się w trybie weekendowym:

Lekcje dobrze zaplanowane!

A jeśli jesteście czytelnikami mojego newslettera, to otrzymacie w prezencie coś absolutnie szczególnego! Obie wersje planu w konwencji japońskiej, a na dodatek – plan na cały tydzień!

Lekcje dobrze zaplanowane!

Będzie mi ogromnie miło, jeśli – w ramach podziękowania za moją pracę – podzieliście się z innymi linkiem do tego posta 🙂

6 komentarzy do “Lekcje dobrze zaplanowane!”

    • Oczywiście, że nie można 🙂 Tak, jak napisałam – ona jest tylko dla osób zapisanych na mój newsletter 🙂 Zatem zapraszam – jutro lub w poniedziałek kolejny raz wyślę pliki 🙂

      Odpowiedz
    • Ponieważ japońska wersja była już wysyłana dwa razy – w dzień napisania posta i w kolejnym newsletterze, po tygodniu od jego napisania. Postaram się dodac przy kolejnym liście po raz trzeci.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz